Оплата та доставка

Про оплату

Готівкою при отриманні замовлення у відділенні «Нова Пошта» та у кур’єра

Сплатіть вартість замовлення та комісію кур’єрській службі за готівковий платіж (+ вартість доставки для замовлень до 1 500 грн, якщо ви обрали кур’єрську доставку або доставку у відділення "Нова пошта"), після того як оглянете товари у відділенні.

Оплатити готівкою кур’єру замовлення на суму від 49 999 грн неможливо. Також у відділенні “Нова пошта” обмежена оплата готівкою замовлень від 149 999 грн. Будь ласка, обирайте оплату карткою для таких замовлень.

Зверніть увагу! Якщо сума до сплати перевищує 5000 грн на день, для отримання замовлення необхідно пред’явити паспорт з метою верифікації та ідентифікації. Це стосується готівкових операцій та оплат банківською карткою.

Банківською карткою на сайті (Visa або MasterCard)

Оберіть оплату "Банківською карткою" під час оформлення замовлення. Після перевірки даних замовлення, ви будете перенаправлені на сторінку платіжної системи.

Введіть:

- номер картки

- термін дії картки

- CVV/CVC код

І натисніть кнопку "Продовжити". Після цього на сторінці буде відображена інформація про статус оплати. Сторінка онлайн оплати захищена сертифікатами безпеки. Для цього ми використовуємо платіжний сервіс Fondy з технологією захисту даних в мережі інтернет.

Про доставку

Зверніть увагу! Якщо сума до сплати перевищує 5000 грн на день, для отримання замовлення необхідно пред’явити паспорт з метою верифікації та ідентифікації. Це стосується готівкових операцій та оплат банківською карткою.

Кур’єрська доставка «Нова Пошта» по всій Україні та Києву

Ви можете оформити кур’єрську доставку «Нова пошта» по всій Україні.

Термін доставки по Україні до 5 днів з моменту оформлення замовлення. Якщо один з товарів в замовленні відсутня на основному складі, доставка може зайняти від 2 до 7 днів. Якщо сума вашого замовлення перевищує 1 500 грн., доставка здійснюється безкоштовно. Вартість доставки в решті випадків залежить від міста доставки і обсягу замовлення та оплачується згідно з тарифами компанії "Нова Пошта".

Увага! Замовлення від 49 999 грн не можна оплатити готівкою кур’єру.

Доставка до відділення "Нова пошта" по всій Україні та Києву

Ви можете оформити доставку у будь-яке зручне для вас відділення «Нова пошта» по всій Україні

Термін доставки по Україні до 4 днів з моменту оформлення замовлення. Якщо один із товарів у замовленні відсутній на основному складі, доставка може зайняти від 2 до 7 днів. Якщо сума вашого замовлення перевищує 1 500 грн., доставка здійснюється безкоштовно. Вартість доставки в решті випадків залежить від міста доставки і обсягу замовлення згідно з тарифами компанії "Нова Пошта".

Увага! Замовлення від 149 999 грн не можна оплатити готівкою у відділенні.

Після оформлення замовлення

Ми оперативно проінформуємо вас про наявність товару, комплектації і відправлення замовлення за допомогою смс повідомлення.

Якщо на основному складі не виявиться товару із вашого замовлення, ми доставимо його після виготовлення. Термін підготовки такого замовлення може скласти до 7 днів. Як тільки замовлення буде зібране, ми одразу повідомимо вам у sms-повідомленні та на email.