Про бренд

Ми точно знаємо, що все буває вперше


Познайомимось?

Ми Ірина та Яна Лисенко – сестри, які в 2019 році реалізували свої цінності та мрії. Так народилась компанія Mak&Malvy. Для нас це сімейна справа, де наше [задоволення від процесу приносить клієнтам задоволення від результату].

ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ

Зародження компанії відбулось задовго до того, як у нього з’явилось ім’я. Освоєння процесу кремоваріння, детальне опанування косметології, [вивчення впливу різної сировини на шкіру], – все це протягом 9 років закладало фундамент для появи на світ Mak&Malvy.

Перші засоби ми створювали для себе та близького кола. Було радісно мати в щоденному догляді те, від чого (твоя шкіра сяє здоров’ям), і дорогі серцю люди запитують «коли наступна партія». Потім настав момент, коли подруги почали просити «зробити ще пару флаконів і скільки це коштує», бажаючи потішити подарунком вже своїх подруг. Далі примножувались вдячні відгуки від наших друзів, а також надходило все більше питань про засоби, які вже були в планах, а в переліку рецептури – ще ні. Так приємний хід подій, підкріплений нашим давнім бажанням, надихнули на створення Mak&Malvy.

 

 

ДУША КОМПАНІЇ

Головна місія компанії Mak&Malvy – [перетворити beauty-рутину на філософію життя]. Наша команда переконана: кожна людина зіткана з неповторної краси, а щоденний догляд – це те, що підсвічує цю унікальність.

Розум, душа, тіло – три точки опори, які проявляють твою особистість. Наша команда впевнена, що баланс в розвитку кожної з них приносить відчуття глибинної впевненості. Дисципліна – привілей творців власного життя. Спершу ти працюєш на свої звички, а потім вони працюють на тебе, приносячи задоволення від результату. Адже те, до чого докладено зусиль, цінується з особливим захопленням. Усвідомлення власної неповторності зміцнюється з кожним днем завдяки регулярному плеканню кожної з трьох опор. 

Впевненість у прекрасності власного тіла забезпечує нероздільна тріада: фізичні навантаження, здорове харчування і правильний косметичний догляд. Це і є та ідеальна формула, яка за відсутності навіть одного елементу не працює. Саме тому ми створюємо косметику Mak&Malvy, щоб зовнішній догляд підсвічував внутрішню красу.

ЯКІСТЬ ПРОДУКЦІЇ

[Відповідальність перед клієнтами за бажаний результат] та їх позитивний зворотній зв’язок – наш пріоритет. Тому в поєднанні з інноваційними технологіями фундаментом високоякісності всієї нашої продукції є ретельно відібрані натуральні компоненти, що відповідають європейським стандартам. Засоби Mak&Malvy містять інгредієнти, сертифіковані Ecocert і COSMOS (COSMetic Organic and Natural Standard). Це підтверджує відповідність рівню вимог до органічних та натуральних косметичних продуктів в Європі.

Високий рівень якості засобів Mak&Malvy на кожному етапі ми гарантуємо завдяки: 

  • Власному виробництву, де відбувається виготовлення всієї продукції. Ми на 100% впевнені в стерильності та чистоті процесу. 
  • Висококваліфікованим фахівцям в складі команди, які забезпечують дієвість засобів та їх відповідність особливостям шкіри. Наша команда технологів та косметологів створюють унікальні рецепти, розроблені за власними формулами.
  • Сертифікації та відповідності стандарту ISO 22716 усієї продукції, що підтверджує безпечність всіх інгредієнтів та дотримання технічних норм.

Започаткувати власний бізнес, як і народити дитину – дуже відповідальне рішення. Тому, забезпечивши належного рівня умови, ми створюємо продукцію, яка націлена вирішувати проблеми, а не маскувати їх.


Коли beauty-рутина стає філософією життя, то час грає тобі на користь. 
З любов’ю, 
Творці Mak&Malvy