БАТТЕР ДЛЯ ТІЛА ШОКОЛАД
- Самовивіз з Нової пошти
- Самовивіз тільки з місць де ми представлені
- Укрпошта
- Інші транспортні служби
- Оплата при отриманні
- Оплата картою
- Післясплата (Нова пошта)
Активні інгредієнти:
- олія ши (каріте)
- олія какао
- олія кокосова
- олія мигдальних кісточок
Баттер для тіла "Шоколад" - це ідеальний засіб для тих, хто хоче, щоб шкіра мала здоровий вигляд. Завдяки активним інгредієнтам, таким як олія ши (каріте), олія какао, кокосова та олія мигдальних кісточок, баттер забезпечує глибоке зволоження шкіри на 24 години.
Цей засіб містить поживні олії, які живлять, зволожують і захищають шкіру від негативного впливу навколишнього середовища. Баттер має приємну консистенцію, яка перетворюється в найніжніше суфле при контакті з водою, при цьому залишаючись поживним для шкіри. Даний засіб можна використовувати для отримання ідеальної гладкості і зволоження шкіри. Рекомендується наносити невелику кількість на вологу шкіру та рівномірно розподіляти по всьому тілу. Баттер має приємну текстуру і легко наноситься на шкіру, не залишаючи жирного блиску. Аромат шоколаду підкреслить вашу чуттєвість і зробить вас ще більш привабливими.
Баттер для тіла Шоколад стане ідеальним подарунком для себе чи своїх близьких. Він допоможе підтримати здоров'я та красу вашої шкіри, а також даруватиме приємні відчуття та аромат.
Якщо ви хочете мати здовору та сяючу шкіру, не сумнівайтесь і спробуйте цей баттер для тіла "Шоколад". Він допоможе вам відчути себе ще більш привабливими і впевненими у своїй красі.
Увага! Дозволяється використовувати під час вагітності чи годування груддю.
Застережні прояви: перед використанням провести тест на алергічні прояви.
-
Склад:олія ши (каріте), олія кокосова, олія какао, олія мигдалевих кісточок, вітамін Е, олія тертого какао
-
Склад (INCI):butyrospermum parkii butter (shea butter oil), cocos nucifera L. (coconut oil), theobroma cacao seed butter, prunus amygdalus dulcis oil (sweet almond oil), capric triglyceride, tocopheryl acetate, cocoa mass
-
Об `єм:100 ml
Спробувала його вчора - він дуже класний для зволоження, так само як і крем для рук.
Щодо флюїду то він справді легкий, тільки його краще на носити, вранці чи ввечері?