ПРОКИНУТИСЯ КРАСИВОЮ: ЕФЕКТИВНИЙ ЗАСІБ ВІД ТЕМНИХ КІЛ ПІД ОЧИМА

Категорії
Зміст
  1. ЩО РОБИТЬ КРЕМ?
  2. ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?
  3. З ЧОГО СКЛАДАЄТЬСЯ?
  4. СКІЛЬКИ МОЖНА ЗБЕРІГАТИ?

Більшості жінок історія багато працюю – мало сплю дуже знайома. Мак&Мальви розробили технологію, яка захищає шкіру від гусячих лапок, темних кіл та набряків. Крем для шкіри навколо очей з екстрактом огірка складається з 98% натуральних компонентів, тому улюбленцям органіки варто звернути увагу на цей засіб.

ЩО РОБИТЬ КРЕМ?

Зміцнює судини, надає м'якість та еластичність шкіри. Висока концентрація екстракту волошка та екстракту чорниці, багатий вітамінний та поживний склад крему сприяє зняттю набряклості, зменшенню темних кіл під очима, попереджає утворення зморшок, покращує стан шкіри. Олія насіння огірка зволожує, розгладжує шкіру, освітлюючи кола під очима, стирає сліди гусячих лапок, що починаються. Завдяки складу крему комплексу Eyeseryl, який зменшує набряки навколо очей і показує ефективність усунення вже наявних застійних явищ, збільшуючи при цьому еластичність і гладкість шкіри. Легкий крем, що швидко вбирається, не залишає жирного блиску.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

З віком підшкірний жир обличчя мігрує від одних ділянок до інших, утворюються зайві ділянки шкіри, що формуються в складки зморшок. Цей пептид, ніби докладає потрібні цегли там, де їх бракує. Тобто він відновлює колагенові волокна та поновлює еластичність шкіри.

З ЧОГО СКЛАДАЄТЬСЯ?

Гідролат волошка, олія насіння огірка, олія петрушки, олія зеленої кави, комплекс Eyeseryl, таурин, янтарна кислота, сірка, екстракт чорниці, екстракт волошка, ефірна олія сандала.

СКІЛЬКИ МОЖНА ЗБЕРІГАТИ?

Термін придатності: 6 місяців від дати виготовлення.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Введіть коментар*
Ім'я*
Email
Рекомендовані товари
КРЕМ ДЛЯ ШКІРИ НАВКОЛО ОЧЕЙ ПРОТИ ЗМОРШОК ТА ТЕМНИХ КІЛ ПІД ОЧИМА З ЕКСТРАКТОМ ОГІРКА
0,00   грн
380,00   грн