5 ФАКТІВ ПРИ ВИБОРІ ДОГЛЯДОВОЇ КОСМЕТИКИ

Категорії

Нам пропонують багато брендів, назв, застосувань косметичних засобів. Як обрати косметику, яка підходитиме саме вам, на що варто звернути увагу при виборі? Пропонуємо кілька порад із практики виготовлення косметики, які допоможуть розібратися при купівлі нового крему.

Найголовніший момент у виборі косметики – це склад

Звичайно мало хто з вас звертає увагу на цей елемент етикетки. Це дуже важливо! Саме за ставом косметики, можна визначити наскільки натуральну та «нешкідливу» косметику пропонує виробник. Склад косметичних засобів вказують у напрямку спадання, тобто спочатку інгредієнт, якого найбільше входить до складу тощо. Як правило, на першому місці стоїть вода, далі силікони-фенілтриметикон або диметикон, стабілізатори, загусники, емульгатори, консерванти, і вже потім ми можемо бачити у складі олії, зволожуючі компоненти, екстракти, вітаміни та парфумерні композиції чи ароматизатори.

Обирай якісні засоби власного виробництва косметики Mak&Malvy.

Термін зберігання

Для здорової косметики оптимальний термін зберігання 6-8 місяців з моменту використання. Якщо виробник пише на етикетці 100% натуральна і при цьому термін зберігання вказаний 18-36 місяців, ця косметика не може бути натуральною з таких причин. По-перше, термін придатності косметики не може бути більшим, ніж термін придатності всіх його інгредієнтів. Як правило, натуральні олії мають термін придатності не більше 1 року. По-друге, склад цієї косметики має великий відсоток консервантів та стабілізаторів, які забезпечують стійкість продукту та тривалий термін його зберігання, але водночас негативно впливають на нашу шкіру.

Умови зберігання

Вся натуральна косметика повинна зберігатись у сухому прохолодному місці при температурі від 2-10 градусів, тобто у холодильнику.

Запах

Натуральна косметика, як правило, не містить ароматизаторів та ароматизаторів. Ці компоненти неприпустимі для косметики для догляду за обличчям. Зазвичай натуральна косметика містить ефірні олії, які мають підбиратися індивідуально під кожен тип шкіри.

Кожен крем при виробництві повинен вирішувати завдання його призначення, зволожувати або живити шкіру, усувати жирний блиск або боротися з куперозом і т.д. Крем на етикетці «Для всіх типів шкіри» не зможе вирішити завдання, якщо ви хочете прибрати зморшки або освітлити пігментні плями.

 

Отже, тепер при виборі косметики Ви знаєте, на що слід звернути увагу і від якої покупки слід утриматися. Звичайно, натуральну косметику слід купувати у спеціалізованих магазинах або замовляти індивідуально.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Введіть коментар*
Ім'я*
Email